свій до свого
   по   своє!

Оплата.Оплата здійснюється такими способами:


1. Передплата - шляхом 100% оплати вартості товару на картковий рахунок 5168 7420 6216 6628 (враховуйте комісію ПриватБанку) в будь-якому відділенні ПриватБанку, за допомогою терміналу самообслуговування або в касі.

2. Передплата за допомогою платіжної системи LiqPay або інтернет банкінгу Приват24. Якщо Ви зареєстровані в системі Приват24.

3. Накладений платіж - при отриманні товару у відділенні служби доставки. У цьому випадку Ви оплачуєте доставку товару, а також комісію за переказ грошей відповідно до тарифів кур'єрської служби.

Важливо! При замовленні виробів ручної роботи оплачується передплата 30% від вартості виробу на картку ПриватБанку. Також передплата передбачена при замовленні деяких виробів з машинною вишивкою.

Обмін і повернення товару.


Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" від 13.01.2006г, якщо з якої-небудь причини товар Вам не підійшов, Ви можете обміняти його або повернути протягом 14 діб з моменту оплати товару. Товар повинен бути без ознак використання і з оригінальною упаковкою.

Для повернення виробу вишліть його нам на зворотну адресу, попередньо повідомивши причину повернення. Гроші за товар будуть повернені Вам після отримання нами виробу і підтвердження його цілісності. Також зберігайте документи які мають відношення до повернення.

Гроші за виріб будуть повернені Вам протягом 14 діб шляхом переказу на вказаний Вами рахунок.

При поверненні моделей які виготовлялись за індивідуальними мірками або моделей в які вносились зміни за бажанням замовника, повертається сума з мінусом 30 - 40 %% від вартості виробу, в залежності від внесених змін.

Важливо! Витрати, пов'язані з поверненням товару через неналежне виконання взятих на себе зобов'язань магазином, бере на себе продавець. Всі інші витрати при поверненні товару належної якості бере на себе покупець.