свій до свого
   по   своє!

Умови Угоди.
УГОДА


Будь ласка, уважно прочитайте цю угоду перед тим, як скористатися послугами Інтернет-магазину "Я-Українець" yaukrainets.com.ua.


Дійсний текст є Угодою між Інтернет-магазином "Я-Українець" по території України має назву надалі "Інтернет-магазин", і користувачем послуг Інтернет-магазину, що має назву надалі «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину yaukrainets. com.ua, в подальшому «Інтернет-магазин» або «Сайт".


1. Основні положення.


1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на Сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якого закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою, шляхом проставлення відмітки у графі "Умови угоди мною прочитані і я погоджуюся з документом" при оформленні замовлення.

1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична особа, здатна прийняти і оплатити товар на території України.

1.5. Товар оплачується тільки в гривнях при доставці товару або безготівковим банківським переказом на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.

2. Інформація про товари.


2.1. Товар представлений в каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною і описом товару.

2.3. На прохання Покупця Менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

2.4. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, Менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

2.6. Товари, що реалізуються Інтернет-магазином, мають маркування із зазначенням відомостей про основні споживчі властивості товару і місце знаходження продавця.

3. Порядок придбання товарів в Інтернет-магазині.


3.1. Замовлення приймаються через Сайт і офіційні сторінки Інтернет-магазину в соціальних мережах.

3.2. Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний. Кожен товар може бути замовлений в будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами:
- по телефону;
- по електронній пошті;
- самостійно на Сайті.
Подробиці оформлення замовлення через Сайт описані в розділі "Доставка".

3.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

3.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

3.5. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, поставивши до відома Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.

4. Доставка і передача товару Покупцеві.


4.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється кур'єрськими службами по території України.

4.2 Відправлення замовленого товару по Україні здійснюється протягом 1-го - 3-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота неділя і офіційно визнані свята не входять в число робочих днів.

4.3. Разом із замовленням Покупцеві надаються такі документи: бланк доставки, накладна.

4.4. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра Служби доставки виконати прийняття замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектності товару.

4.5. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем.

4.6. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Служби доставки на доставку замовлення.

4.7. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Служби доставки пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.

5. Оплата замовлення.


5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом передачі готівки кур'єрською службою.

5.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком повинна бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом трьох робочих днів з дня підтвердження замовлення.

5.3. При не надходженні коштів, Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Порядок повернення товару належної якості.


6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару в момент отримання в Кур'єрській службі доставки.

6.2. Повернення товару в Інтернет-магазин можливе в разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, ярлики, накладна.

6.3. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця в офіс продавця по робочих днях з 10-00 до 17-00 год.

6.4. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару з вирахуванням компенсації витрат магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

6.5. При поверненні Покупцем виробів які виготовлялися за індивідуальними мірками або виробів в які вносились зміни за бажанням замовника, повертається сума з вирахуванням 30 - 40 %% від вартості виробу, в залежності від внесених змін.

7. Порядок повернення товару, придбаного через Інтернет магазин, при виявленні прихованого браку, гарантійне обслуговування.


7.1. На товари, придбані в нашому Інтернет-магазині встановлено гарантійний термін 14 календарних днів. Протягом зазначеного періоду часу, в разі виявлення в товарі прихованого браку, Покупець має право на
- безоплатне усунення недоліків;
- відповідне зменшення купівельної ціни;
- заміну на товар аналогічної моделі;
- заміну на будь-який інший товар з відповідним перерахуванням купівельної ціни;
- повернення товару і отримання за нього коштів, в установленому Законом України "Про захист прав споживачів" порядку.

7.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця в офіс продавця в місті Бердичеві по робочих днях з 10-00 до 17-00 год.

7.3. Претензії по товару розглядаються протягом 10 діб.

8. Інше.


8.1. Інтернет-магазин "Я-Українець" залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на вироби на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

8.2. Ця Угода діє з дня її опублікування на Сайті і повинна розглядатися в тому вигляді, в якому вона опублікована на Сайті, а також застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.